Szanowni Państwo

Nie podoba mi się, gdy rezydenci na spotkaniu z turystami w hotelach kłamią, że lokalne biura oszukują turystów, że mają złą organizacje i nie mają ubezpieczenia.
To nie jest prawda, możecie Państwo sami sprawdzić w biurze, czy posiadamy ubezpieczenie, czy nie. To jest obojętne, czy pojedziecie z lokalnym biurem czy z innym, wycieczki różnią się tylko ceną.
Rezydentom zależy aby sprzedać wycieczki po droższej cenie, natomiast wielu turystów ma wszelkiego rodzaju obawy i wybierają wycieczki u rezydenta za dużo wyższą cenę. Nie podoba mi się, gdy ktoś pisze do mnie czasami kilkanaście e-maili, prosząc o rezerwacje, a gdy rezerwuję bez pieniędzy, to po spotkaniu z rezydentem taki klient rezygnuje z moich usług. Mam prośbę do tych którzy mają jakieś obawy, proszę nie pisać do mnie, gdy ktoś nie jest zainteresowany i zdecydowany, ja mam bardzo dużo czasu, ale tylko dla moich klientów.

W POLSCE

W EGIPCIE

W przepadku kontaktu SMS-em, jeśli nie odpiszemy ci na SMS w ciągu 15 min to znaczy, że SMS do nas nie doszedł (problemy z siecią), wówczas zadzwoń do nas z recepcji hotelowej.

Najlepiej kontaktować przez : 

 

a tylko w celu rezerwacji możesz wysłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza kontaktowego: