Wycieczki Hurghada – Wycieczki Objazdowe

Organizujemy wszystkie wycieczki na trenie Egiptu według Państwa prywatnych propozycji

Wakacje w Egipcie to synonim relaksu i wypoczynku oraz doskonały kierunek dla odkrywców. Wczasy w Egipcie możemy spędzić w jednym z najpopularniejszych regionów turystycznych: Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa el Alam, Taba lub wybieramy wycieczki objazdowe do Egiptu. Wycieczki objazdowe do Egiptu są doskonałą okazją do poznania kraju faraonów. Piramidy, Dolina Królów, Luksor to przepiękne miejsca, jedne z największych atrakcji, które można zobaczyć podczas zwiedzania Egiptu. Wycieczki objazdowe do Egiptu to wspaniała przygoda, nie lada gratka dla miłośników historii oraz tych, którzy lubią poznawać obce kultury. Podczas kilku dni wycieczki zależności od programu, będziemy mieli okazję zobaczyć największe atrakcje Egiptu. Wakacje w Egipcie to znakomita okazja, by poznać świat faraonów. Kraj ten zachwyca ilością monumentalnych zabytków minionych czasów. Podczas wycieczki objazdowej do Egiptu możemy poczuć magiczny klimat, zobaczyć bezkresne pustynie, wioski Beduinów oraz wiele ciekawych miejsc, które pamiętają czasy faraonów.

Wycieczki Hurghada – Wycieczki Objazdowe

Hurghada – Asuan – Abu Simbel – Dendera – Abydos

Program wycieczki:

Pierwszy dzień: Transfer z lotniska w Hurghadzie do hotelu 5***** All inclusive.

drogi dzień: odpoczynek w hotelu.

Trzeci dzień: Pojedziemy wcześnie rano do Asuanu. Będziemy tam około 12.00 ( zwiedzanie świątyni bogini Izydy na wyspie file ) – obiad – ( kamieniołomy z niedokończonym obeliskiem królowej Hatszepsut ) – kolacja – nocleg w Asuanie.

Czwarty dzień: Śniadanie w formie suchy prowiant – pojedziemy wcześnie rano do Abu Simbel ( zwiedzanie dwóch świątyń zbudowanych przez Ramzesa drugiego ) – obiad – przejazd do Luksoru – kolacja – nocleg w Luksorze.
Piaty dzień: Śniadanie w hotelu – przejazd do Dendera i Abydos ( świątynia bogini Hathor w Denderze i świątynia boga Ozyrysa w Abydos ) -obiad – Powrót do hotelu w Hurghadzie.
Szósty i Siódmy dzień: odpoczynek w hotelu w Hurghadzie.

Cena zawiera:
Przelot z Polski do Hurghady i powrót z Hurghady do Polski
Ubezpieczenie
Transfer z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko
Transfer z hotelu do Asuan, Abu Simbel, Dendera, Abydos i powrót do hotelu
Pobyt w hotelu 5***** ( All inclusive ) i w hotelu 4**** w Asuanie i w Luksorze ( śniadanie – obiad – kolacja )
Opiekę polskojęzycznego rezydenta i polskojęzycznego przewodnika podczas wycieczki
Transfery i bilety wstępu do obiektów zwiedzanych