Wycieczki fakultatywne Hurghada – Krajoznawcze

Wycieczki fakultatywne Hurghada – Krajoznawcze

Hurghada-to najlepszy punkt aby zwiedzać cały Egipt bo Hurghada prawie leży  w centrum Egiptu. Hurghada jest na południowym wschodzie do Kairu i Aleksandrii i na północnym wschodzie do Abu Simbel, Asuanu i Luksoru.
Z Hurghady można jechać na wycieczkę i zwiedzić w jeden dzień Kair, Luksor czy Dendera i Abydos, Klasztory św. Pawła i św. Antoniego.
Aby zwiedzić Aleksandrię, Asuan i Abu Simbel zwiedzanie w 2dni. Z Hurghady zaczynamy wycieczki prywatnie po całym Egipcie i powrót do Hurghady.
Trasa z Hurghady do Kairu wynosi 470km. trwa 5godz.
Luksoru wynosi 290km. trwa 4godz.
Asuanu wynosi 490km. trwa 6godz.
Dendera 220km+Abydos 90km. trwa 4godz.
Trasa z Hurghady do Aleksandrii trwa 7godz. odległość 640 km.

KAIR 52 USD

Wyjeżdżamy z Hurghady w godzinach porannych ok. 02.00. Śniadanie w formie suchego prowiantu trzeba zamówić w recepcji.

KAIR PRYWATNIE

Jeśli nie chcesz tracić czasu w autobusie, aby zbierać turystów od hotelu do hotelu, Jeśli nie chcesz zwiedzać z dużą grupą

KAIR 2 DNI

Program pierwszego dnia przebiega jak w Kairze jednodniowym. Po zwiedzaniu udajemy się do hotelu, zakwaterowanie i kolacja.

ALEKSANDRIA 2 dni

Aleksandria – to drugie co do wielkości miasto w Egipcie, zamieszkałe przez ponad 4 miliony ludzi. Aleksandria to ważny ośrodek naukowy, kulturalny, przemysłowy, handlowy i turystyczny.

ALEKSANDRIA I KAIR 2 DNI 140 USD

Program pierwszego dnia przebiega jak w Kairze jednodniowym. Po zwiedzaniu udajemy się do hotelu, zakwaterowanie i kolacja.

LUKSOR 50 USD

Wyjeżdżamy z Hurghady w godzinach porannych, śniadanie w formie suchego prowiantu trzeba zamawiać

LUKSOR PRYWATNIE

Nie chcesz tracić czasu w autobusie aby zbierać turystów od hotelu do hotelu? po co masz tracić czas na sklepy z perfumami

DENDERA I ABYDOS

Niepowtarzalna okazja zwiedzenia dwóch wspaniałych świątyń – świątynia bogini Hathor w Denderze i świątynia boga Ozyrysa

KLASZTORY ŚW. ANTONIEGO I ŚW. PAWŁA

Egipt to miejsce powstania najstarszych na świecie klasztorów wczesnego chrześcijaństwa. Są to